Vizyonumuz

Vizyonumuz

1995 te başladığım spor macerama yol boyunca uğradığım her durakta yeni bir şeyler ilave ettim. Bazen de spor dışında ticaret ile de uğraşarak kendime birçok yeni fikir için kaynak üretme imkanı buldum. Tanıdığım genç, yaşlı, kadın, erkek insan olan herkesi dinledim. Ve şuna karar verdim:
Karşıma çıkan, öyle ya da böyle hayatıma dâhil olan iyi ya da kötü olduğuna bakmadan herkesten ders almam gerekiyordu. Çünkü en büyük düşmanlarımı ancak böyle alt edebilirdim.
Hayat kimine iyi, kimine kötü geliyordu. Ama herkes aynı nefesi alıp, aynı suyu içip yaşıyordu. Kendimize kötülük eden büyük ‘’düşman’’ Allah’ın bize verdiği adına ‘’akıl’’ dediği nimeti kullanamayan bizdik. Bu sebeple hep şeytanı suçladık hâlbuki şeytan ‘’cehaletimizin ta kendisi’’ idi.

SMK Akademi’yi Dünya’nın dört bir yanına TÜRK Bayrağımız ile taşıyarak, cehaletin cesaretine kapılmamış, en doğru bilgiler ile gençlerimizin önünü açıp onlara gücüm nispetinde yol göstermek.

Edebi hayat, cesareti güven, tevazuyu bilgelik öğretir.
Süleyman Kocabıyık 

SMK Grup olarak;
Yaptığımız işleri en doğru şekilde yapıp, tüm hizmet verilen kitlenin güven içinde bizi tercih edecekleri samimiyeti hayat boyu koruyacağız.
Hizmet sektöründe öncü firma olarak profesyonel kadromuzla, her işi kendi işimiz gibi sahiplenmek prensibimiz. Kendi ailemize hizmet vermek ve olumlu dönüşler almak amacımız. 2021 ve sonrasında ki hayata geçireceğimiz birçok dev projemizi de aynı özveri ve samimiyet içinde sürdüreceğiz.