Misyonumuz

Misyonumuz

Çalışmalar yürüttüğümüz alanların başında gelen Yakın Koruma ve Self Defans eğitimlerinde Türkiye’ de en iyi olmayı değil, Dünya da en iyi olmayı hedef belirledik.

Bu hedef doğrultusunda 2015 yılında UYKEM (Uluslararası Yakın Koruma Eğitim Merkezi) olarak başlattığımız işi UYKSEF ( Uluslararası Yakın Koruma Savunma Eğitim Federasyonu) olarak bugünlere getirdik. Binlerce kolluk kuvveti personellerine ve sivillere eğitimler verdik, belgelendirdik.

2015 yılında SMK Self Defans sistemi kurarak Türkiye’ de bir ilke imza attık ve Türkiye’nin ilk ve tek sistemleşmiş Self Defans stilini oluşturduk.
Her iki konuda da başta Türkiye olmak üzere Dünya da Türklerin bu konularda da en iyi olduklarını, yerinde ve doğru çalışmalar yaparak göstereceğiz.

SMK Grup olarak adım attığımız hizmet sektöründe Türkiye’ de hiç denenmemiş, eşi benzeri olmayan bir hizmet anlayışı ile Türkiye’nin en prestijli firması olmayı hedefliyoruz.
Yakında SMK Grup altında açılacak olan www.smkkariyer.com ile de yeni bir iştirak te bulunarak, alanının en iyisi olacağız.